Karrikat me Tavoline

Shitet nga: Blerim 21 Mar 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten karriakat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim