Karrike te shankut

Shitet nga: Dauti 15 Nën 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten 32 karrike te shankut.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim