Kerkoj bilardo me qera

Shitet nga: samir 05 Jan 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Kerkoj bilardo me qera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim