Komplet invertari per piceri dhe kafe

Shitet nga: Arbeni 27 Mar 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shanku
7 Tavolina
28 Karika
Aparati i kaffes
Furra me aspirtaor
Mikser per brum italian
1 Frigorifer
1 Friz
Rezervar 500 litra
2 Tavolina t`punes
Reklama
Nxemse me dy boca
Piktura
Dekorime
Lug pijata en thika etj...
(Ndrim i mundshem me veture).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim