Lemonad

Shitet nga: hazir 29 Shk 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim