MAQINE PER RRISKA MISHI ( SHNICLLA )

Shitet nga: Nexhat 13 Qer 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHITET MAQINA PER RRISKA MISHI PER SHNICLLA ,MAQINA SHERBEN PER RRISKA MISHI ,SKENI NEVOJE TE RRAHNI RRISKAT E MISHIT ME QEKAN ,VETEM E FUTNI NE MAQINE AJO E BEN MISHIN METE MIRE SE ME QEKAN

MAQINA KA ARDHUR SOT NGA ZVICRRA ,ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE

SHITORJA JONË GJENDET PERBALLË ETC ,ELKOSIT ,,,,,FERIZAJ

TEL O44 205 539skara kamin kaminamonutus kamina montues me plin me gas kuzhina gastronomi zgara zgar profesionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim