MIKSERA BRUMI DHE FURRA PIZZA ,PER HOTELIERI.

Shitet nga: Nexhat 18 Pri 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHESIM MIKSERA BRUMI, DHE PER MISH PREJ 10 Lit, PER PIZZA ,15 KG, LIT 25 KG ,50 KG , ,100 KG ,ME GARANCION NJE VIT

NJEASHTU KEMI EDHE FURRA TE LLOJEVE DHE MADHESIVE TE NDRYSHME ,KUALITET I GARANTUAR.

MIKSER 10 KG
MIKSER 15 KG
MIKSER 25 KG 690 EURO,kurse me dy shpejtesi 800 EURO
MIKSER 35 KG 800 EURO
MIKSER 50 KG 1100EURO
MIKSER 100 KG 1400 EUROTEL 044 205 539

SHITORJA JONE GJINDET PERBALLE , ETC ,ELKOSIT NE FERIZAJ

JU MIREPRESIM


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim