Makinë Paketimi

Shitet nga: Selatin Krasniqi 27 Nën 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Makinë paketimi për djath,kashkavall,përshutë.Është nga materiali INOX dhe funksionin me këmbë dhe me anë te dores.Është shum pak e përdorur e posardhur nga Holanda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim