Makinë për Akullore / Ice Cream machine 220V / 5..

Shitet nga: B. Zogu 31 Mar 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Makina është e kontrolluar nga një mikrokoordinator
2 kompresorë te markes ASPREA nga Italia:
2 + 1 Ventila perzirës te pridhimit Danfoss ( Danimarkë)
Operimi dhe kontrollin e makinës nga ekrani dixhital ( Digital Display )

Nga ekran dixhital tregohet :
Progresi i ftohjes
Temperatura
Ngurtësina e akullores është e vendosur nga Afisho Digital
2 pellgu frigorifer është (2 x 7L) dhe cilindër ftohjes
kondicionim
Udhëzime: Gjermanisht-Frengjisht-Anglisht

Max energji: 2.0 kW (akullore: 1.7 kW ftohjes Beck: 0.3kW) mesatares në 25 ° C temperaturën e ambientit
Prodhimi: max. 18-25 litra / orë.
Pesha neto: 145 kg
Përmasat 1480 x 540 x 770mm

Një mbajtës kon, ombrellë, tavolinë

Makinë është e mbushur në një kuti prej druri për të parandaluar dridhje gjatë transportit

Dergohet nga Gjermania

Transporti 100€

Cmimi ne zbritje 3.500 Euro

Garancion 12 muaj

www.gastronomiazogu.se
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim