Makin Per Akullore

Shitet nga: Luli 06 Mar 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Makina eshte Prodhim ITALIAN ,

Modeli : TECHNOGEL M50E,

Kapaciteti : 10 Litersh,

Ftohjen e bene me Uje,

E Importuar nga jashte,

Makina eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim