Makin per bluarje mishi

Shitet nga: ... 17 Shk 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Makin per bluarje mishi ,380v makina peshon rreth 80 kg e gjat 75 cm prodhim turk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim