Makin per hekurosje

Shitet nga: ylli 06 Sht 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes makinen per hekurosje per shkak te hapsires. Eshte ne gjendje te rregullt dhe ka kualitet te larte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim