Makina e akullores Carpigiani 1cilinder 220v tip..

Shitet nga: ... 21 Mar 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet makina e akullores Carpigiani 1cilinder 220v tip top makina sot ka nis punen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim