Makine per kafe

Shitet nga: Fadil 31 Tet 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
eshte shum ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim