Maqina per bluarjen e mishit

Shitet nga: Xxx 13 Shk 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet maqina per bluarjen e mishit ngjendje tmir o per ma shum muni me provu vet..qmimi diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim