Maqinen per dyner qè pjek

Shitet nga: Emer 25 Sht 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes maqinen per dyner qi pjek mishin.qmimi 50 ero arsyja osht se nuk um duhet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim