Mikser

Shitet nga: perparim fazliu 22 Nën 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes nnje mikser per shtrydhjen e pemve esht nga gjermania qmimi 25 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim