Mixer

Shitet nga: egzon 05 Mar 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Mixer pe pasta , brumera, embelsira. qmimi i diskutushem. mumdesi ndrrimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim