Mobilje Inventar

Shitet nga: Artan 22 Tet 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet inventari shanku karriga te lekures dhe Tavolinat 10 komplete, karrigat Tavolinat Bambus per Taras , Shankun 3 muj i perdorur ne gjendje shum te mir, frigorifer per pije , skaren Fritezen shporetin per Sandwich , cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim