Mobilje te reja

Shitet nga: Teuta Abazi 05 Mar 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Mobiljet jane ne gjendje shume te mire,jane te zinje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim