Mulliri i kafes

Shitet nga: gent 22 Shk 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
mulliri i kafes osht gjendje trregulle osht i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim