Nxemese

Shitet nga: Did Mehmeti 28 Mar 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

670 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes nxemse per pomfrit per fastfood. Pajisje profesionale dhe ne gjendje te rregullt pune. Ka edhe lugen per pomfrit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim