Nxemje me plin

Shitet nga: Ahmeti 26 Dhj 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Pajisje per nxemje me plin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim