PAISJE TE PLINIT PER RESTORANTE DHE HOTELERI

Shitet nga: Nexhat 24 Gsh 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
KEMI KETA ARTIKUJ :

FURRA PIZZA ITALIANE DHE TURKE

SKARA PROFESIONALE 50 CM ME GAS
SKARA PROFESIONALE 70 CM ME GAS
SKARA PROFESIONALE 1 METERSHE ME GAS

TOSTERA PROFESIONAL ME RRYME

TOSTERA PROFESIONAL ME GAS

FRITEZA PROFESIONALE ME RRYME

FRITEZA PROFESIONALE ME GAS

FURRA PIZZA ME RRYME
FURRA PIZZA ME GAS

FURRA PER 4 PIZZA ,PER 8 PIZZA ,PER 9 PIZZA , PER 12 PIZZA ETJ

SHPORETA TE MADHESIVE TE NDRYSHEM TE GASIT TE GJITHE PROFESIONAL
TAVOLINA DHE FROGORIFER ME TAVOLINE NGA INOXI ,DHE SHUME ARTIKUJ TE NDRYSHEM .

NE GJINDEMI PERBALLE ETC ,ELKOSIT NE FERIZAJ
TEL 044 205 539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim