PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE DHE KUZHINA

Shitet nga: Nexhat 24 Gsh 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene

shesim paisje profesionale hoteliere per restorante dhe fast food . shif fotot jane origjinale

shitorja jone gjindet perballe ETC ne Ferizaj

Tel 044 205 539Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim