PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE DHE KUZHINA

Shitet nga: Nexhat 01 Tet 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHESIM ELEMENTE PER KUZHINA PER QEBABPTORE DHE FAST FOOD, TE GJITHA JANE PROFESIONALE.

SHIF FOTOT. JANE ORIGJINALE TE ARTIKUJVE QE NE POSEDOJME.

JEMI METE LIRET NE KOSOVE,EJANI DHE BINDENI

SHITORJA JONE GJINDET PERBALLE ETC ,ELKOSIT NE FERIZAJ

TEL 044 205 539

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim