Paisje Profesionale per kuzhina dhe Restorante

Shitet nga: Nexhat 26 Sht 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SKARA 50CM
SKARA 70CM
SKARA NJE METERSHE
FRITEZA ME RRYME
FRITEZA ME GAS
TOSTER ME RRYME
TOSTER ME GAS
FURRA PER PICA 4 PICA
FURRA PER PICA 6 PICA
FURRA PER PICA 8 PICA
FURRA PER PICA 12 PICA
RESHOV ME GAS PROFESIONAL , 1,2,3,4

PRANOJME EDHE POROSI

TEL 044 205 539

EJANI NE SHITOREN TONE DHE SIGURISHT QE NE DOTJU BEJME QMIME METE LIRA SE GJITHKUND TJETER NE KOSOVE,FLM


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim