Paisje hoteleri kuzhina per restorante, interier..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Vellusha Sot 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Kuzhina per restourante - Të gjitha të reja pa perdorur
( ndermarrje prodhuese )

Paisje për kuzhnë restaurante / hotele / fasfood / qebaptore. " vellusha "
Prodhojme :
- Kalda për nxemje qëndrore 6kw , 9kw, 12kw ....
- Furra për Pica inox - Gas dhe Elektrik
- Shporet inox ( furrë + resho II-IV-VI ) - Gas dhe Elektrik
- Skarë inox - Gas , Elektrik dhe prush
- Fritezë per pomfrit / makaroni - Gas dhe Elektrik
- Aparat krep ( palaqinka ) - Gas dhe Elektrik
- Makine për pjekje dyner - Gas dhe Elektrik
- Toster - Gas dhe Elektrik
- Aparat për pjekje të pulave - Gas
- Tavolinë pune inox
- Tavoline pune dhe frigorifer inox
- Frigorifer për shank
- Hauba per ventillim inox / llamarin
- Enlares lavabo inox
- Raft inox
- Vetshërbin për gjellë
Tregti :
- Adomen akulli
- Mikser per brum - mishi , brum pica , embelsirë
- Makinë për bluarje mishi
- Makine hotdog
- Ftohes Limonade
- Bojler me gas ( plin )
Të gjitha me porosi sipas vendit, kuzhinës.
Kontakt:
Tel: 044/49 646-903
Adresa: Rr Bajram Kelmendi ( mrapa teatrit kombetar ) - Prishtinë
Orari punes : 08:00 - 18:00
-
-
-
xx vellusha
tag pikap pickup caddy ceddy cady kombo berlingo jumper
oepl vw passat golf mercedes corsa astra vektra xhip zafira tauran audi a2 a3 a4 a5 a6 a7 a8 r8
audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA gjyp
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A A gjip
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER
206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim