Paisje per Hoteleri

Shitet nga: Jetmir 16 Maj 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Paisje per Hoteleri Komplet per nje Restoran te gjitha jane Inox
Frigorifer i embelsirav (Vitrinë)
Frigorifer dhe tavoline pune
Skara (Grilli me Gaz + Tavoline Pune)
Lavamani 2 pjesësh me Bateri (Qeshme)
Furra e picav nje kateshe se bashku me kembe mbajtes
Mikser 20 L
Ventilatori se bashku me Gypat e jashtem dhe motorr
Friteze e Pomfitit
Karrika 40 Cope
Tavolina 10 Cope
Pjata te Picave 40 Cope dhe paisjet percjellese
Paisjet jane te perdorura 1 Muaj dhe shiten vetem komplet!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim