Paisje per fastfood

Shitet nga: xxxxx 17 Sht 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shiten paisjet:
shporet me plin dhe me rryme
cerada per teras
perde
raft dekorativ per shank
ndriqim dekorativ per shank
gota te ujit ,pijev,e qajit
pijata per ushqim per pica
luge thika piruj
shporta buke paisje per zierje
saksi per lule me vjerrese
kompjuter me program per resataurant plus printeri jo fiskal . Paisjet shiten komplet me qmim shum te volitshem 1650€ komplet nr kontakti 045 412 364
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim