Paisje per ftohje (1)

Shitet nga: Dafina 10 Maj 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Paisje per ftohje, Instrumente matese, dhe shume te tjera.

NR. tel 045 454 650
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim