Paisje per hoteleri furra miksera grilla etj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ilmi ibishi Dje 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Gastro24 shesim paisje per hoteleri te inportura nga itali furra per pica mikser skarra shporeta me plin tavolina punr ferteza enlarse miksera per embelsira furra per embelsira me avull te ne mund ti gjeni gjitha paisjet per gastronmi jumorpresim.
LOKALI JON GJINDET NE FUSH KOSOV PERBALL HIB PETROLIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim