Paisje per piceri

Shitet nga: atdhe 10 Sht 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
furre per pica e re me garancion fritez per pomfrid e re toster profesional te gjitha te pa perdorura dhe me garancion .Para 3 muaj jan bler me qmim1290€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim