Paisje per restorant dhe lokale

Shitet nga: Driton 04 Nën 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furr per pica,Skara per pjekje te mishit(me plin),ferdez,frigorifer,tavolin pune.
Te gjitha keto shiten 500 euro. Qmimi i pa negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim