Paisje profesionale Hoteliere Gastronomi.

Shitet nga: Nexhat 06 Sht 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHESIM PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE DHE HOTELIERI ,FAST FOOD ETJ

QMIMET JANE SHUME METE ARSYESHME SE NE TERE KOSOVE ,NA VIZITONI DHE DOTE BINDENI,FLM

GJINDEMI PERBALLE ETC, NE FERIZAJ


PËR MË SHUMË NA KONTAKTONI NE TEL 044 205 539 ,,,, FERIZAJNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim