Paisje profesionale nga Inoxi ,per Restorante.

Shitet nga: Nexhat 03 Krr 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHESIM PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE DHE KUZHINA ,SHIF FOTOT JANE ORIGJINALE

SHITORJA JONE GJINDET PERBALLE HYRJES SE ETC NE ,FERIZAJ

,SHIF FOTOT JANE ORIGJONALE


TEL 044 205 539


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim