Paisje te reja per Restorante ,

Shitet nga: Nexhat 04 Pri 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE ,SHIF FOTOT JANE ORIGJINALE TE PAISJEVE TONA QE POSEDOJME.

SHITORJA JONE GJINDET PERBALLE ETC FERIZAJ

044 205 539mikser toster fritez me plin me gas furra pizza pica
shporet me plin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim