Paisje te reja per Restorante

Shitet nga: Nexhat 01 Shk 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE ,SHIF FOTOT JANE ORIGJINALE TE PAISJEVE TONA QE POSEDOJME.

SHITORJA JONE GJINDET PERBALLE ETC FERIZAJ

044 205 539


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim