Pajisje per Restorant / pajisje të mëdha kuzhin..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: B. Zogu 04 Mar 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Professional bread slicer
prerja e kapaciteteve: rreth 400 bukë në orë

dedikuar për restorantet, spitalet, instalimet ushtarake, të gjitha kuzhina komerciale
slicer bukë ( Bukë prerse shkurtime të gjitha madhësive në feta të barabarta
thika prerse në feta janë bërë të lartë çelik inox cilësisë,
automatikisht largohet nga puna pas prerjes se bukes;
elemente që janë në kontakt të drejtpërdrejtë me ushqimin është bërë prej çeliku inox,
operacion të qetë pa dridhje,
levë nuk kërkon lubrifikim shtesë dhe mirëmbajtje,
njësi lehtë për të pastruar

Dimensions: 650x650x700mm
Fuqia: 370W
Voltage: 230V
Prerje Trashësia: 13mm
prerja e kapaciteteve: rreth 400 bukë në orë
Pesha: 95 kg
max. Bukë Dimensions: 450mm gjerë, 160mm lartë

CE Certificate
TÜV Certificate

Ne kërkojmë ndjesë për përkthimin jo aq të mirë!

Çmimi është 1850 € plus transporti EUR 150 / Blerësi është përgjegjës për tarifat doganore
Kohëa e transportit është rreth 2 javë

Keni ndonjë pyetje ju jeni të mirëpritur të na kontaktoni via E-mail ose telefon / Viber
ose vizitoni faqen e internetit për më shumë produkte

www.gastronomiazogu.se

www.gastronomiazogu.se
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim