Pajisje per Fast Food, Pasticeri dhe Furre Buke

Shitet nga: Vehbi Krasniqi 25 Shk 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Pajisje në gjendje të rregullt pune, që përfshijnë: Furrë me avull, mikser, frigorifer, termo-tavoline, rafta, toster, mikrovalë, furrë elektrike, tavolinë me karrige, klimë, etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim