Pajisje per hoteleri

Shitet nga: Did Mehmeti 28 Mar 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

670 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes frizin industrial GRAM prodhim danez, ne gjendje perfekte deri ne -24 grad.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim