Pajisje per pjekjen e dynerit

Shitet nga: dyneri 25 Shk 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim