Pajisje per restaurant

Shitet nga: Visar 21 Nën 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHES URGJENT !!
skare, shporet , frotez , furre per pica , tavoline te punes
Me qmim te volitshem
044103888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim