Pajisje per ventilim

Shitet nga: Ahmeti 04 Dhj 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
ventilator
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim