Pastilizator 25 litra

Shitet nga: Dardan 15 Mar 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet pastilozatori 25 litra ngjendje te rregullt ose ndrrohet me 50 litra ose 60 ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim