Pizzeria

Shitet nga: Mentor 31 Tet 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet Pizzeria me të gjitha mjetet e duhura.
1 frigorifer per pizza, 1 frigorifer sebashku me shankun dhe furra. Poashtu edhe inventari.
Me një qmim shumë të volitshëm.
Te gjitha paisjet jane bërë të reja dhe janë shumë pak te perdorura.
Lokali gjindet në Dardani te Posta e madhe.
Lokali ka terasë ne dy anët.
Për gjdo pyetje që keni kontaktoni në 045-335-407
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim