Qader ( Tenda) për shtëpi dhe lokale

Shitet nga: xhimi 20 Maj 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Kemi Dimenzione 3.95m x 2.50m dhe kushton vetem 200 euro.

Ndërsa, dimenzioni 2.95m x 2m kushton 170 euro.


Kemi vetem dy ngjra shih në foto, Ma lir lodheni se nuk gjeni :)


Kontakt 049/ 523-105
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim