SHANK

Shitet nga: hysni rama 13 Mar 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene

SHITET SHANKU ME NJE QMIM TE ARSYESHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim