SKARA PROFESIONALE TE GJITHA LLOJET

Shitet nga: Nexhat 16 Gsh 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
ESHTE HAPUR SHITORJA EKSLUZIVE PER PAISJE PROFESSIONALE PER HOTELERI DHE FAST FOOD
.

FOTOT JANE ORIGJINALE

SHITORJA JONË GJINDET PERBALLE ETC,ELKOSIT NE FERIZAJ

PER ME SHUME 044 205 539
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim