Sebare dhe tavolina

Shitet nga: Xeni 12 Sht 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Sebare tavoline dhe nje ulese e vogel, mobiljet jane te perdorura per nje kohe te shkurter, gjithsej jane 4 komplete. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim